Make your own free website on Tripod.com



מסגרות חינוך מיוחד – תשס"ב

בתי-ספר ומעונות

גנים טיפוליים

מפתח סוגי כתות

 

 

 

 

בתי"ס ומעונות

 

הישוב

המוסד+ ס. מוסד

כתובת

טלפון

+ פקס

שם

המנהל/ת

טווח

גילאים

איפיון בי"הס

+ סוג כתה/גן

שעות

לימוד

ייחודיות

ביה"ס/גן

מפקח/ת

באר יעקב

אסיף

420133

ביה"ח

אסף הרופא

צריפין

9779962-08

9779945-08

חיה

דגן

9 - 3

שיתוק מוחין

ונכויות פיסיות

סוג - 19

14:30-7:30

עבודת צוות רב תחומית כהכנה לשילוב התלמידים בקהילה

טובה

סופר

 

גדרה

 

ניר

420422

לוינסון 8

8592215-08

מלכה

סימקביץ

21-11

פגור בינוני מורכב

פיגור קשה

סוג – 24 , 26

14:30-8:00

דרמה , מקהלה , תזמורת

עבודה עם הקהילה

מירי

ספרוני

גדרה

 

מוריה

421099

לוינסון 3

8598437-08

ישראלה

נבו

21-10

פיגור קשה עמוק

וסיעודי

סוג - 24

14:30-8:00

+ פנימיה

טיפול רפואי אינטנסיבי

מירי

ספרוני

הוד

השרון

הוד

420034

יסגר בתשס"ג

הבנים  47

ת.ד 110

7427849-09

אליס

ובר

16-6

הפרעות התנהגותיות

סוג - 17

14:30-8:00

+ פנימיה

ספורט טיפולי 

חסידה

דנאי

הוד

השרון

צורים

420414

הגפן 13

7463111-09

אורלי

שדה

21-12

הפרעות רגשיות אוטיזם בתפקוד גבוה , סוג -21,17

15:30-8:00

שילוב אומנויות

יערה

חלמיש

הוד

השרון

שלוותה

421010

מח' נוער

ת.ד 94

7478559-09

מדינה

ברץ

21-12

חולי נפש

 

סוג - 28

15:30-8:00

עפ"י תקן

בי"ח

עבודה קבוצתית בהוראה ושיקום

יערה

חלמיש

זיתן

עמק לוד

ניצנים

 שיקומי

421081

מושב זיתן

9295421-08

9295016-08

ורדה

סודריי

18-12

קשיים רגשיים ונפשיים

סוג - 28

15:45-8:30

 

+ פנימיה

תקשוב מט"ח  , הכנה למבחני היל"ה ובגרות , הכנה לעבודה

טובה

סופר

חולדה

 

לוטם

421032

קבוץ חולדה

76842

9415512-08

יוכי

כהן

21-6

אוטיסטים

סוג - 21

16:45-8:00

חטיבה בוגרת , חממה המנוהלת כבית שילוב

שולה

כהן

כפר

סבא

אונים

420935

אזור  18

7425843-09

פנינה

גינצבורג

21-12

חרשים

וכבדי שמיעה

סוג - 21

14:30-8:00

+ פנימיה

אורינטציה שיקומית מקצועית

יערה

חלמיש

כפר

סבא

סאלד

420067

בר אילן 35

7675204-09

אורנהאביאור

טובהאנטמן

13-6

פיגור קל

סוג - 16

13:45-8:00

דמוקרטי

יערה

חלמיש

כפר

סבא

מעון טל

132845

מור ,

שד' הדרים

7649094-09

סוזי

צבוצקין

5-3

פיגור בינוני

סוג - 15

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיבים

עדינה

בר עליה

כפר

סבא

מעון טל

132860

מור ,

שד' הדרים

7649094-09

אילנה

פרימרוסה

5-3

פיגור קשה

סוג - 24

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיבים

עדינה

בר עליה

כפר

סבא

מעון טל

132852

מור ,

שד' הדרים

7649094-09

נאוה

נויברט

5-3

פיגור בינוני

סוג - 15

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיבים

עדינה

בר עליה

לוד

דקל

420331

פנקס  5

9229023-08

9279081-08

אורלי

קלצוק

21-6

פיגור בינוני וקשה

סוג – 15, 24

18:00-8:00

+מועדונית

הכנה לחיי עצמאות עפ"י מודל איכות החיים , לב  21

טובה

סופר

לוד

נטעים

420307

דיזראלי

13

9222052-08

9222052-08

סימה

אמר

13-7

הפרעות התנהגותיות רגשיות  סוג - 17

13:45-8:00

אומנויות ומדעים ,  תל"י

גינון טיפולי

טובה

סופר

לוד

רימון

421107

קפלן 9

9279012-08

מירב (מ"מ)

סימוביץ

21-8

פיגור עמוק , קשה וסיעודי  . סוג - 24

18:00-7:40

+מועדונית

עבודה בין תחומית פרא רפואית וחינוכית

טובה

סופר

מושב

נחלים

ח. מודיעין

נחלים

חט"ב אמית

442012

ממ"ד

נחלים

49950

 

9080321-03

9324790-03

מיכל

כליל החורש

21-12

ליקויי למידה רב בעייתיים, הפרעות התנהגותיות רגשיות

סוג 17 , 20

13:30-8:00

+ פנימיה

מש' אומנה

הכנה לחיי עצמאות , לב  21

מרכז טיפולי

נאוה

יהלום

נס

ציונה

דקלים

420083

מרכז בריאות הנפש ת.ד 1

9384130-08

 

אורנה

בשארי

21-6

חולי נפש

סוג - 28

17:00-8:00

עפ"י

תקן בי"ח

ממוקם בתוך בי"ח פסיכיאטרי

יהודית

וינשטיין

נס

ציונה

התומר

+חט"ב עליונה

420265

תל חי  29

9380489-08

חוה

ארליך

12-6

21-13

לקויי למידה רב בעייתים

סוג - 20

13:00-8:00

14:30

 

כישורי חיים , מגמות מגוונות , שילוב בקהילה

קרן קרב

יהודית

וינשטיין

נתניה

 

יהודה הלוי

420109

אצ"ל , פינת אברבנאל

 ת.ד 7267

8626567-09

דר' יהודית

ברקוביץ

21-6

פיגור קל

רב בעייתי

סוג - 16

18:00-8:00

+מועדונית

פתוח מיומנויות מילוליות , חברתיות תעסוקתיות, שילוב בקהילה והכשרה לחיים. הכנה לחינוך מיני וחיי משפחה

הכשרה לעבודה ,למידת אנגלית כחוויה

נאוה

יהלום

נתניה

 

מורשה

420091

נוף גלים

אזורית

8650837-08

ברכה

עלימה

21-6

פיגור קל

רב בעייתי

סוג - 16

13:45-8:00

איכות שיפור החיים

יערה

חלמיש

נתניה

 

תושיה

420224

בר יוחאי

8824158-09

נורית

גרף

21-8

פיגור בינוני רב בעייתי וקשה

סוג – 15, 24

14:30-8:00

18:00

+מועדונית

הכנה לעצמאות לב 21, ע' שיקומית יום בשבוע. חינוך-חברתי+שלוב בקהילה ובתי"ס רגילים , מדע-כל אחד יכול, פרוייקט ישראל+צ.ה.ל

נאוה

יהלום

 

נתניה

חבצלת השרון

נוה הדר

420547

הדר 10

חבצלת השרון

8840112-09

דניאלה

פורמן

14-6

הפרעות התנהגות

סוג - 17

13:00-8:00

+ פנימיה

תוכנית שילוב

לילית

אביצור

עמק חפר

קבוץ

טוקאייר

421156

קבוץ בחן

8763363-09

8763749-09

נירה

פלד

14-6

בעיות התנהגות ורגשיות , סוג 17

14:30-8:00

+ פנימיה

ספורט (יעוץ מקצועי אקדמי מכללת וינגייט)

עדינה

בר עליה

פתח תקוה

בי"ח  גהה

נעורים

420521

ת.ד 102 מיקוד 49100

9258339-03

נועה

עופר

7-3

21-13

מרכז חינוך בתוך בי"ס פסיכיאטרי

סוג - 28

16:45-8:00

עפ" תקן

בי"ח

טיפול בפינת חי

חסידה

דנאי

פתח תקוה

קורצ"אק

420117

סיני 27

 

9323082-03

סימה

שאשא

13-6

21-13

פיגור קל ובינוני

סוג – 15, 16

13:45-8:00

תעסוקה , תוכנית לב  21

חסידה

דנאי

פתח תקוה

רבין

421149

צ.ה.ל  73

9218644-03

ליאת

פליישר

21-13

מתבגרים  P.D.D

סוג - 21

16:00-8:00

פרוייקט מרכז תעסוקה

חסידה

דנאי

פתח תקוה

רעות

עין גנים 71

9337101-03

שרה

דור

12-6

אוטיסטים

סוג - 21

16:45 -8:00

טיפול באומנויות

חסידה

דנאי

פתח תקוה

חט"ב שלום

444141

הרב צעירי 11

9327534-03

מלכה

חסון

21-12

פיגור קל

סוג - 16

13:45-8:00

 

שיפור איכות חיים של המתבגר

יערה

חלמיש

פתח תקוה

בי"ח שניידר

מח' ילדים

420240

קפלן 14

9253635-03

משכית

שוחט

כל

הגילאים

מרכז חינוכי לילדים מאושפזים

סוג - 13

עפ"י

תקן בי"ח

חינוך הילד מתוך המחלה ולא למרות המחלה באופן  הוליסטי

(רגשי, קוגנטיבי  חברתי ומשפחתי)

חסידה

דנאי

 

ראש

העין

אבן חן

420513

המרץ

בני ציון

9380741-03

דיטה

בר ישראל

21-12

פיגור בינוני –קשה

רב בעייתי

סוג – 15, 24

15:30-8:00

תקשורתי

יערה

חלמיש

ראש

העין

נאות אילנה

425041

דב גרונרד

9023705-03

9380990-03

אסתר

הררי

21-6

פיגור בינוני קשה עמוק וסיעודי

סוג – 15, 24

14:30-8:00

18:00

א"ח לעניין- תוכנית לאיתור צרכים, תכנון וישום תוכניות לרווחת איכות חייו של התלמיד ומשפחתו .

נאוה

יהלום

ראשל"צ

ארזים

452900

נחלת יהודה ת.ד  4176

9568159-03

9681886-03

מרי

פלדמן

15-7

בעיות רגשיות והתנהגותיות

סוג - 17

13:00-8:00

בי"ס ניסויי , תוכנית שילוב

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

בלקינד

420158

בית לחם 12

9641177-03

9584253-03

אורלי

לייפר

21-6

פיגור בינוני רב בעייתי . סוג - 15

14:30-8:00

חינוך לעצמאות , כישורי חיים

לב 21

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

בני ארזים

420364

האחים וינברג 4

9679546-03

9679547-03

ערטל

רילסקי

16-13

בעיות נפשיות

סוג - 28

16:00-8:00

 

אלקטרוניקה

שולה

כהן

ראשל"צ

ורד

301861

302257

302315

החושן 2 שכון המזרח

9464349-03

אתי

אמיר

6-3

פיגור קשה , עמוק

וסיעודיים

 

סוג - 24

14:30-8:00

18:00

רווחה

טיפול רב מערכתי , תראפיות ופרארפואי

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

חצב

420828

אבי האסירים

2

9657755-03

טובה

טמיר

21-6

פיגור קשה , עמוק

וסיעודיים,סוג - 24

14:30-8:00

18:00 רווחה

טיפול רב מערכתי , תראפיות ופרארפואי

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

צעד קדימה420968

חידא 1 ראשל"צ

9646821-03

9646818-03

נעמי

רותם

10-2

שיתוק מוחין  C.P

סוג - 19

15:30-7:30

עובדים עפ"י החינוך המדריך

שולה

כהן

ראשל"צ

שקמים

421115

גולדה מאיר 9

9510570-03

ניצה

אליעזר

21-6

P.D.D

ל"ל  רב בעייתיים

סוג - 21

12:45-8

16:45-8

חממה

 

שולה

כהן

רחובות

עידוד

420471

יום הכפורים

22

9463631-08

9470062-08

שושנה

ריגר

21-6

פיגור בינוני מורכב קשה ועמוק

סוג - 24, 26

14:30-8:00

18:30מועדונית

פעילות חברתית בקהילה , דירת הכשרה

שולה

כהן

רחובות

 

קפלן

420166

מח' ילדים א'

בתוך בי"ח קפלן

 

9414821-08

אוסנת

שגב

18-5

ילדים חולים

סוג - 13

14:30-13:00

בי"ס לילדים חולים מאושפזים

מסגרת חינוכית טיפולית

 

שולה

כהן

 

רחובות

 

לימן

207316

207340

207332

טרייביש  4

9473678-08

9473678-08

ביאטריס

6-3

פיגור בינוני קשה

וסיעודי

סוג – 15 , 24

14:30-7:40

15:00-14:30

גרייה מקסימלית והקניית מיומנויות יסוד בגיל הרך תוך התאמה לתפקוד הילד .

שולה

כהן

 

רחובות

 

רננים

159434

171197

159459

162255

159442

159467

159475

420901

נפתלי גדסי

4

9352395-08

9352398-08

לאה

סלונים

7-4

מעוכבי התפתחות

לקויי למידה +

P.D.D

סוג – 21, 29 , 30

13:20-8:00

12:45-8:00

16:45-8:00

אשכול  7 גנים ושלוש כתות א' .

מסגרות קצרות מועד מיועדות לאבחון , הסתכלות וטיפול .

 

שולה

כהן

 

רמות

השבים

נוה צאלים

420174

רמות השבים

7428845-09

יורם

הרטוגזון

17-8

ב'-יא'

הפרעות נפשיות ורגשיות  סוג- 17,28

17:00-8:00

+ פנימיה

ערוצי טיפול מגוונים , מעון

לילית

אביצור

רמלה

יובלים

420190

קרן היסוד

2

9201077-08

נסיה

יעקב

21-12

פיגור בינוני מורכב

סוג - 26

14:30-8:00

17:00

+מועדונית

עמלני שיקומי

מגמת אופנה לב  21

משרדאות

טובה

סופר

רמלה

לימן

420943

הסתדרות 17 רמלה

9226352-08

סילבי

מילר  מ"מ

8-3

פיגור בינוני קשה ועמוק. סוג 24,26

18:00-7:45

עבודה בן תחומים הכנה לקראת עצמאות

טובה

סופר

רמלה

סיני

420505

רשי 1

9223546-08

רחל

איתן

21-7

פיגור קל, ל"ל

רב בעייתיים

סוג – 16 , 20

13:45-8:00

מרכז שיקום בוגרים, בי"ס קהילתי

מירי

ספרוני

רעננה

בי"ח

לוינשטיין

421123

אחוזה

278

7709108-03

אסתר

לייכט

21-6

פגועי ראש ונכויות כתוצאה מתאונת

דרכים.  סוג-13

עפ"י

תקן בי"ח

עבודה פרטנית , קבוצתית ומשותפת בתחום הרגשי .

חסידה

דנאי

שפיים

 

הביתשלתמר

420976

קבוץ שפיים

9523772-09

תמר

פדבו

21-12

ז'-יב'

לקויות למידה רב בעייתי . סוג 20

13:30-8:00

14:00

אורינטציה לתעודת בגרות

לילית

אביצור

 

 

 


 

מסגרות חינוך מיוחד – תשס"ב

 

גנים טיפוליים

 

הישוב

המוסד+ ס. מוסד

כתובת

טלפון

+ פקס

שם

המנהל/ת

טווח

גילאים

איפיון בי"הס

+ סוג כתה/גן

שעות

לימוד

ייחודיות

ביה"ס/גן

מפקח/ת

אלקנה

שושנים

173757

אלקנה

44814

9362625-03

טלי

שיף

6-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

15:30-8:00

אומץ ע"י הגן הרגיל, פעילויות ומסיבות משותפות , שילוב

נאוה

יהלום

אריאל

דקלים154476

הסביונים 15

אריאל 154476

9365882-03

ענת

כהן אור

5-4

מעוכבי שפה

סוג - 30

15:30-8:00

אוריינטציה שפתית גבוהה

נאוה

יהלום

אריאל

 

ורד

12644

ברק 15

אריאל

9061649-03

גינה

וסטפריד

6-5

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

15:30-8:00

שילוב בגן הרגיל

נאוה

יהלום

אריאל

 

חצב

500900

ימית 18

אריאל

9663877-03

קרן

פרייזלר

6-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

15:30-8:00

שילוב בגן הרגיל

נאוה

יהלום

בית

חשמונאי

גזר

צלילים

119008

בית

חשמונאי

גזר

357561-051

סבטלנה

זימון

7-6

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

שילוב בגן הרגיל

טובה

סופר

גבעת

שמואל

יסמין

147728

רחבת אילן

6

5324089-03

ענבל

שמעונוב

6-4

מעוכבי שפה

סוג - 30

13:30-8:00

 

עבודת צוות המכוונת לקידום הפרט כפרט וכיחיד בקבוצה

רונית

וייס

הוד

השרון

אלה

172981

החרמון פינת 6 הימים

7465484-09

גיתות

גזית

5-3

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

לילית

אביצור

הוד

השרון

חוחית

308262

גלךעד 7

רמת הדר

7604245-09

אורה סעדה

מיכלשמעונוביץ

6-5

גן משולב

סוג - 29

13:00-8:00

גן משולב

לילית

אביצור

הוד

השרון

תאשור

308536

מורדי הגטאות

7604378-09

אביטל

מליכמן

½ 6-5

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:00-8:00

גן משולב

לילית

אביצור

כפר

יונה

לבונה

121764

כפר יונה

8987823-09

סימה

ויזל

6-4

לקויי למידה

סוג - 20

13:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

אלון

173807

טירת צבי 14

7657934-09

סילביה

רונן

5-4

לקויי למידה

סוג - 20

14:30-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

ברוש

302190

היצפלד 8

7604256-09

יעל

האונר

5-3

מעוכבי שמיעה

סוג - 11

13:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

ברק

301960

הטייסים

 

7658726-09

עדי

ברמן

5

חרשים/כבדי שמיעה . סוג  11

14:30-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

יערון

119016

המייסדים

7673570-09

דפנה

פייפר

5-3

חרשים וכבדי שמיעה . סוג -11

14:30-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

כלנית

301010

המיפלס

7657796-09

יאנה

גורביץ

5-3

אוטיסטים

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

צבעוני

301341

אברהם קרו

24

7657339-09

אורנה

אלקלעי

5-4

הפרעות התנהגות

סוג - 17

13:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

צור

301242

הפרדס

7604368-09

לורה

איזריטל

5-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

כפר

סבא

שוהם

301796

הטייסים

7658727-09

טל

גולן

4-3

לקויי למידה

סוג - 20

13:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר-עליה

לוד

אביב

206268

זלמן ארן 1

 

9279725--08

ויקי

אודם

5

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

15:30

מסגרת פנימיית יום

שילוב בגן רגיל

 טובה

סופר

לוד

אקליפטוס

901884

ארלוזורוב 20

9279709-08

שלומית

יפה

5

מעוכבי התפתחותי ושפתי. סוג 29,30

15:30-8:00

מסגרת פנימיית יום

שילוב

טובה

סופר

לוד

 

אשל

205807

איינשטיין

9279717-08

אמאל

אלבאסל

7-4

מעוכבי התפתחות שפה . סוג-29,30

15:30-8:00

מסגרת פנימיית יום

שילוב

אחסאן

בשארה

לוד

לוטוס

160804

רותם 4 נוה נוף

9279691-08

ליליאן

אולשכר

5-4

מעוכבי שפה

סוג - 30

15:30-8:00

שילוב בגן רגיל

טובה

סופר

לוד

מרגנית

206185

סן מרטין 5

שכ' בן גוריון

9279753-08

סנאית

שחורי

7-6

מעוכבי שפה

סוג - 30

15:30-8:00

שילוב בגן רגיל

טובה

סופר

לוד

נורית

206169

ברק 3

שכ' בן גוריון

9279780-08

נגה

חכים

7-6

מעוכבי שפה

סוג - 30

15:30-8:00

שילוב בגן רגיל

טובה

סופר

מושב

מזור

פשוש

149146

מושב מזור

חבל מודיעין

9334058-03

רותי

גל

5-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

 

שילוב בגן רגיל

טובה

סופר

מזכרת

בתיה

רותם

301481

אשכול 10

9340166-08

אורית

אזולאי

6-4

 מעוכבי התפתחות+ל"ל

13:20-8:00

פתוח וטיפוח היבטים חברתיים רגשיים בשילוב אומנויות

שולה

כהן

נס

ציונה

ברוש

209858

שריון 11

9405839-08

דינה

דוד

6-3

מעוכבי התפתחות

סוג  29

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

שולה

כהן

נתניה

 

אביבים

205419

אברהם שפירא 26

8629669-09

טל

שלונסקי

5-4

מעוכבי התפתחות

סוג  29

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

 

אביבים

402586

אברהם שפירא 26

8629669-09

רחל

נחום

6-5

הפרעות התנהגות

סוג  17

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

 

אילן נתונים

205450

שמואל דיין

21

8619677-09

אסתר

ראובן

6-4

C.P שיתוק מוחין

סוג  19

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיביים

עדינה

בר עליה

נתניה

 

אקים מעלים

205427

הרימון 1

 

8840131-09

סופי

שוסטר

6-5

פיגור קשה

סוג - 24

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיביים

עדינה

בר עליה

נתניה

 

אקים מעלים

205435

הרימון 1

 

8840131-09

שרעבי

גאולה

6-4

פיגור קשה

סוג 24

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיביים

יערה

חלמיש

נתניה

 

השבעה

402435

השבעה 24

 

8622248-08

לאה

כהן

4-3

מעוכבי שפה

סוג  30

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

 

התוכי

206623

רב כצנלסון

8653642-09

דקלה

ולבר-חסון

5-4

P.D.D

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

 

טיפולי

119214

בורוכוב 7

8622248-08

שושנה

בנצרמן

6-5

מעוכבי שפה

סוג  30

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

 

מעלים הפרחים

901520

הרימון 1

8840131-09

אורנה

ערד

6-4

פיגור קשה

סוג 24

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

 

סאלד

402719

דיזינגוף 32

8614364-09

שלומית

אלקלעי

6-5

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

 

סלע

204685

בלינסון  24

8820295-09

צפורה

אינסמן

6-5

מעוכבי שפה

סוג  30

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

נתניה

תקשורתי

204164

ניצנים , ליאור רייך

8873055-09

אורית

כהן

6-4

אוטיסטים

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

עמק חפר

קבוץ

רותם

901249

גבעת חיים מאוחד 38930

6368076-04

אהובה

אנג'ל

6-3

לקויי למידה

סוג - 20

13:20 0-8:00

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

פתח תקוה

אליע א'

119339

לבון 3

9336840-03

אסתר

כסיף

5-3

לקויי ראיה ועוורים

סוג - 12

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

אליע ב

174086'

לבון 3

9336840-03

רותי

הרשלר

6-3

לקויי ראיה ועוורים

סוג - 12

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

טיפולי ד"ט

307462

קהילת פינסק

9331556-03

ליטל

למפרט

6-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

טיפולי מ"א

307520

קהילת פינסק

9331556-03

איריס

יוסף

6-4

מעוכבי שפה

סוג - 30

13:20-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

טיפולי מ"ב

809541

שרת 10

9331569-03

מירי

פייט

6-4

לקויי שמיעה רב בעייתיים, סוג -11

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

טיפולי קי"ח

809558

קהילת צבי

 

9310369-03

דבורה

משה

6-3

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

 

לקוי שמיעה

מ"מ

903104

אנה פרנק 6

9249776-03

חני בלאו

6-5

כבדי שמיעה חרשים

סוג - 11

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

לקוי שמיעה

ממ"ד

903096

אנה פרנק 6

9249776-03

איקה אביתר

4-3

כבדי שמיעה חרשים

סוג - 11

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

מרכז הפנינה א

119347

הבאר

 

9337088-03

אורנה

אביצור

6-3

שיתוק מוחין

סוג - 19

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיביים

חסידה

דנאי

 

פתח תקוה

מרכז

הפנינה ב'

307447

הבאר

9337088-03

נוגה

רוזנשטיין

6-3

שיתוק מוחין

סוג - 19

14:30-8:00

טיפולים פרארפואיים אינטנסיביים

חסידה

דנאי

 

פתח תקוה

נופר א'

307256

חכמי לובלין 7

9340036-03

חנה

עובדיה

6-3

פיגור קשה סיעודי

סוג - 24

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

נופר ב'

307272

חכמי לובלין 7

9340036-03

רותי

צוריאל

6-3

פיגור בינוני מורכב

סוג – 26

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

נופר ג'

119347

חכמי לובלין 7

9340036-03

בלומה

עטר

6-3

פיגור בינוני רב

בעייתי, סוג-15

14:30-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

 

תקשורתי

קי"ג

307470

פיכמן 6

9248276-03

אורית אמסלם

6-3

אוטיסטים

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

תקשורתי

קכ"ד

307512

פיכמן 6

9248276-03

 ריקי

סוזילקוב

6-3

אוטיסטים

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

פתח תקוה

תקשורתי

פ"א

306761

המגינים 18

9310641-03

קליה

עמית

6-3

אוטיסטים

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן רגיל

חסידה

דנאי

קדומים

פרחים

132167

קדומים

7921581-09

יהודית

אדלוס

4-3

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

15:30-8:00

עבודה פרטנית פסיכולוגית צמודה

נאוה

יהלום

קדומים

 

ניצנים

קדומים

7921584-09

אסתר

שנלר

6-5

מעוכבי שפה

סוג - 30

15:30-8:00

שילוב בגן רגיל

נאוה

יהלום

קדימה

 

רקפת

308155

ויתקין

 60920

8990577-09

שירי

פרנק

6-3

לקויי למידה

סוג - 20

13:20-8:00

 

שילוב בגן רגיל

עדינה

בר עליה

ראש העין

סביון

204263

עופרה  4

9380996-03

 

6-4

מעוכבי שפה

סוג - 30

13:20-8:00

 

שילוב בגן רגיל

יערה

חלמיש

ראשל"צ

אהרון וברוך

304170

אהרון וברוך

6

9649787-03

רוזה

שניידר

6-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

אייזנבר

303289

אייזנבר 8

9665120-03

רבקה

בנאי

6-4

לקויי למידה

סוג -20

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

גאולים

304550

גאולים 5

 

9615341-03

שירי

אשכר

6-4

P.D.D

סוג - 21

16:45-8:00

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

גת

900548

גת  11

שכ' כרמים

9511065-03

אילנה

פרידמן

6-4

P.D.D

סוג - 21

16:45-8:00

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

דובנוב

304774

דובנוב   32

9672384-03

מזל

בנישטי

6-4

לקויי למידה

סוג - 20

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

ה' באייר

146373

ה' באייר 2

9616323-03

שולמית

גוטפריד

6-4

לקויי למידה

סוג -20

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

המרגנית

305953

המרגנית 5

9616314-03

הדס

מיכאלי

6-4

לקויי שמיעה

סוג – 11

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

חיל הים

302018

חיל הים 10

9621320-03

רותם מועלם

6-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

עולי הגרדום

302299

עולי הגרדום  70

9664348-03

בטינה

פקר

6-4

מעוכבי שפה

סוג - 30

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

קלאוזנר

302232

קלאוזנר 1

9462024-03

אתי

עזריאל

6-4

מעוכבי שפה

סוג - 30

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

רופין

303917

רופין  3

9672403-03

מירי

בנימין

6-4

לקויי למידה

סוג -20

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

ראשל"צ

תרמ"ב

903070

תרמ"ב  19

9508271-03

אביבה

פרידלין

6-4

לקויי שמיעה

סוג – 11

13:20-8:00

 

טיפולים פרא רפואיים , טיפולים בהבעה

יהודית

וינשטיין

רחובות

רעות 2

206979

ויצמן  40

9475667-08

מירב

חן

6-3

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

גן הסתכלותי למעוכבי התפתחות

שולה

כהן

רחובות

רעות 2

207308

מילצן  3

9415670-08

ענבל

נעם

6-3

P.D.D

סוג - 21

17:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

שולה

כהן

 

רמלה

גיורא

202416

בן צבי 23

9256490-08

ליאור

חיון

7-6

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

+פנימיית יום

פרוייקט גן רוקד בהנחיית מכללת וושינגטון

טובה

סופר

רמלה

ורדים

145219

הגדוד העברי

9

9202477-08

מאגדה

מונייר

7-5

פיגור בינוני

סוג - 15

14:30-8:00

+פנימיית יום

טיפולים פרארפואיים

אחסאן

בשארה

רמלה

מעפילים201798

לוי אשכול

9

9252690-08

נאוה

מרדכי

5-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

+פנימיית יום

פרוייקט גן רוקד בהנחיית מכללת וושינגטון

טובה

סופר

רמלה

סיני

157818

 שכ' וילנא

9257445-08

אפרת

מנדלסון

6-5

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

+פנימיית יום

פרוייקט גן רוקד בהנחיית מכללת וושינגטון

טובה

סופר

רמלה

(מיח"א)

רימון

202705

השריון  2

9227054-08

עינת

בן עטר

7-6

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

+פנימיית יום

פרוייקט גן רוקד בהנחיית מכללת וושינגטון

טובה

סופר

רמת הכובש

יערה

150136

קיבוץ רמת הכובש

7474650-09

עינת

קשבי

7-3

 P.D.D  אוטיסטים

סוג - 21

16:45-8:00

פינת חי , שילוב בגן רגיל , חדר ספורט וטיפולים .

לילית

אביצור

רעות

 

יקינטון

העומרים

9263331-08

נועה

בוסתן

7-6

 P.D.D  אוטיסטים

סוג - 21

16:00-8:00

שילוב בגן הרגיל

טובה

סופר

רעננה

בסמת

203695

הגדוד העברי

6

7714157-09

הגר

רוט

5-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר עליה

רעננה

נופר

203703

מגדל 60

7710003-09

מרים

כהן

5-4

לקויי למידה

סוג - 20

13:20-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר עליה

רעננה

ערמונים

170787

החזון

 

טניה

וקס שירני

5-3

אוטיסטים P.D.D

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר עליה

רעננה

צבעוני

155069

אנילביץ  27

7743418-09

תמר

מיס רנדל

5-4

אוטיסטים P.D.D

סוג - 21

16:45-8:00

שילוב בגן הרגיל

עדינה

בר עליה

קרית

עקרון

שקד

307330

הנרקיס

חבצלת הצעירה

9370067-08

ליז

יונג

6-4

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

13:20-8:00

שילוב אומנויות לטפוח רגשי חברתי

שולה

כהן

קרני

שומרון

צליל

961406

נווה מנחם

קרני שומרון

7920745-09

שרונה

בן שושן

7-5

מעוכבי התפתחות

סוג - 29

15:30-8:00

טיפולים פרארפואיים

נאוה

יהלום

שוהם

סביון

703322

הלשם  2

9791203-08

נועה

גולדברג

7-5

מעוכבי שפה

סוג - 30

13:20-8:00

 

שילוב בגן הרגיל

טובה

סופר

 


מפתח סוגי כיתות :

 

חרשים וכבדי שמיעה רב - בעייתים .

 

11-

עוורים ולקויי ראייה רב -  בעייתים .

 

12-

כיתת חולים בבתי חולים רגילים .

 

13-

בעלי פיגור בינוני רב – בעייתי .

 

15-

בעלי פיגור קל .

 

16-

בעלי הפרעות התנהגותיות ורגשיות קשות .

 

17-

משותקי מוחין בעלי נכויות פיסיות קשות רב - בעייתים .

 

19-

לקויי למידה רב - בעייתים .

 

20-

אוטיסטים קשים ו -    P.D.D    

 

21-

בעלי משכל גבולי רב בעייתים .

 

22-

בעלי פיגור קשה / עמוק / סיעודיים .

 

24-

בעלי פיגור בינוני מורכב .

 

26-

בעלי הפרעות נפשיות ( חולי נפש ) .

 

28-

מעוכבי התפתחות ( כיתות גן וכתה א' בלבד ) .

 

29-

מעוכבי שפה ( כתות גן עד כיתה ג' ) .

30-